Paisje Rrjeti

Pamja e rrjetës:
Pamje e shpejtë

150Mbps Universal Wi-Fi Range Extender

4,800LEK

Modaliteti "Range Extender" rrit sinjalin pa tel në zonat e paarritshme ose të vështira për t'u lidh..

Pamje e shpejtë

150Mbps Wireless N NANO USB Adapter

900LEK

USB Netis WiFi 1500mbps..

Pamje e shpejtë

150Mbps Wireless N USB Adapter

2,000LEK

Pershtates USB me vale ju lejon të lidhni një kompjuter desktop ose notebook me nje rrjet me va..

Pamje e shpejtë

16‑Port Fast Ethernet Unmanaged Desktop Switch

5,300LEK

Switch D-link 16 porta 10/100Mbps..

Pamje e shpejtë

24-port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch

6,200LEK

24 porta 10/100M RJ45. Teknologjia inovative me efikasitet energjetik kursen energji deri në 75% ..

Pamje e shpejtë

300 Mbps Multi-Mode Wi-Fi Router

2,600LEK

Wi-Fi me shpejtësi të lartë - Shpejtësia e transmetimit me valë 300 Mbps është ideale si për detyrat..

Pamje e shpejtë

300Mbps AV600 Wi-Fi Powerline Extender Starter Kit

4,500LEK

Tipo di interfaccia LAN Ethernet Fast Ethernet Velocità trasferimento Ethernet LAN ..

Pamje e shpejtë

300Mbps Wireless N Route

2,000LEK

Shpejtësia me valë 300 Mbps është ideale për transmetim HD, lojëra në internet dhe shkarkime të mëdh..

Pamje e shpejtë

300Mbps Wireless N Router

2,600LEK

Shpejtësia e transmetimit pa tel 300 Mbps, ideale si për detyrat e ndjeshme në gjerësinë e brezit, a..

Pamje e shpejtë

300Mbps Wireless N Router

1,800LEK

Ruteri stonet W1 ofron shpejtësi të lartë 300 Mbps për të lidhur kompjuterët, samrtfonët, kamerat me..

Po shfaqen 1 te 10 nga 57 (6 Faqe)