banner1

HY-W20

W20 është zemra dhe mendja e një shtëpie të sigurt që kujdeset vazhdimisht për komoditetin dhe sigurinë e të gjithë familjes suaj.
banner1

Hikvision Core Technologies

Inovacione për një botë të sigurt. Teknologjitë ColorVu dhe DarkFighterX të Hikvision japin pamje shumëngjyrëshe dhe të qarta edhe në dritë shumë të zbehtë.
banner1

Aksesor kompjuteri dhe telefoni

Në dyqanin tonë do të gjeni gamën e gjërë të aksesoreve mbi telefonat dhe kompjuterat tuaj.
image
Dërgesa në të gjithë Shqipërin

Cdo porosi gjurmohet online nga stafi jone deri ne dorzim te klienti.

image
Paguaj kur merr porosinë

200 lek Posta brenda Tiranes, 300 lek në rrethe.

image
Suport +355 44 519033

Telefononi stafin tonë nga ora 09:00 - 20:00 për cdo informacion me produktet tona.

image
image

Featured Products

  • Aksesor per telefon
  • Kamera Sigurie
  • Kompjuter
  • Router Wireless
  • Sensor Levizje
  • Switch
Statistikat tona

Përshkrimi i kompanisë

Pozitron është një kompani e specializuar në drejtimin IT, menaxhim dhe krijim rrjeti, servis dhe mirëmbajtje kompjuterash, pajisje sigurie dhe CCTV”
U themeluam në vitin 2008 në Tiranë.
Zhvillimi i kompanisë u bazua në shitjen e produkteve të teknologjisë së fundit dhe shërbime që familjet dhe bizneset kanë më shumë nevojë.
Tek Pozitron rëndesi ka qe ti jepet zgjidhje klientit.
Ne nuk bëjmë thjesht shitje, por japim atë produkt që ka realisht nevojë.
Besojmë se kemi cmimet më të mira në shumë prej kategorive si: pajisje rrjeti, kamera CCTV, sisteme alarmi, aksesorë kompjuteri, aksesorë celulari, etj.
89k+

Klientë të lumtur

27k+

Produktet

15+

Vite eksperience