Smartphone

Pamja e rrjetës:
Pamje e shpejtë

Apple Lightning to USB Cable (1 m)

400LEK

..

Pamje e shpejtë

Apple USB-C 25W Power Adapter

500LEK

Apple USB-C 25W Power Adapter..

Pamje e shpejtë

Awei Type C Charging Cable CL-115T

300LEK

Kabllo USB Type-C nga Awei që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një p..

Pamje e shpejtë

Earldom Hi-Fi 3.5mm Audio Cable, 1m, Plug and Play

300LEK

Earldom Hi-Fi 3.5mm Audio Cable, 1m, Plug and Play Compatible with both Android & iOS Co..

Pamje e shpejtë

Earldom Usb-C To USB Fast Charging Cable EC-171C

400LEK

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash USB- Type-C nga Earldom...

Pamje e shpejtë

Fish karikimi

400LEK

Fish karikimi type-c ne type-c, suporto deri ne 5A..

Pamje e shpejtë

Hoco CW6 Homey Wireless Charger Black

2,000LEK

..

Pamje e shpejtë

KD-1 Fast Charging Wireless Charger

1,100LEK

..

Pamje e shpejtë

SAMSUNG 15W Travel Adapter

450LEK

..

Pamje e shpejtë

Samsung 45W PD Adapter

800LEK

Samsung 45W PD Adapter ..

Po shfaqen 1 te 10 nga 14 (2 Faqe)