300Mbps Wireless N Router

300Mbps Wireless N Router

0 komente 0 shitur. Mbeten vetëm 8
Ruteri stonet W1 ofron shpejtësi të lartë 300 Mbps për të lidhur kompjuterët, samrtfonët, kamerat me valë dhe pajisjet e tjera Wi-Fi. Kompletuar me dy antena 5dBi, siguron një mbulim më të mirë me val
Marka
Kodi i produktit: W1
Stoku Ne gjendje
1,800LEK
Taksa 1,800LEK

Përshkrimi i produktit

Ruteri stonet W1 ofron shpejtësi të lartë 300 Mbps për të lidhur kompjuterët, samrtfonët, kamerat me valë dhe pajisjet e tjera Wi-Fi. Kompletuar me dy antena 5dBi, siguron një mbulim më të mirë me valë dhe ju lejon të shijoni lirinë me valë kudo rreth shtëpisë tuaj, ideale për shkarkim më të shpejtë, thirrje në internet dhe transmetim video HD

Nuk ka komente për këtë produkt.

Shkruaj një koment

Note: HTML nuk është përkthyer!
E keqe           Mirë
300Mbps Wireless N Router

300Mbps Wireless N Router

1,800LEK