AC1200 3G/4G Wireless Dual Band Router

AC1200 3G/4G Wireless Dual Band Router

0 komente 0 shitur. Mbeten vetëm 2
Ruteri stonet N5 i pajisur me teknologjinë Wi-Fi 802.11AC, do t'ju ofrojë lidhje të njëkohshme me dy rrjete me shpejtësi: 867 Mbps me rrjetin 5 GHz dhe 300 Mbps me rrjetin 2.4 GHz, ideal për shkarkim
Marka
Kodi i produktit: ac1200-n5
Stoku Ne gjendje
3,000LEK
Taksa 3,000LEK

Përshkrimi i produktit

Ruteri stonet N5 i pajisur me teknologjinë Wi-Fi 802.11AC, do t'ju ofrojë lidhje të njëkohshme me dy rrjete me shpejtësi: 867 Mbps me rrjetin 5 GHz dhe 300 Mbps me rrjetin 2.4 GHz, ideal për shkarkim më të shpejtë, lojëra online, thirrje në internet dhe transmetim HD i videos. Me një port USB2.0, N5 mund të punojë me një dongle 3G/4G për të marrë shërbimin e internetit.

Nuk ka komente për këtë produkt.

Shkruaj një koment

Note: HTML nuk është përkthyer!
E keqe           Mirë
AC1200 3G/4G Wireless Dual Band Router

AC1200 3G/4G Wireless Dual Band Router

3,000LEK