300Mbps Wireless N Router

300Mbps Wireless N Router

0 komente 0 shitur. Mbeten vetëm 12
Ruteri netis WF2409E ofron shpejtësi të lartë 300 Mbps për të lidhur kompjuterët, telefonat inteligjentë, kamerat me valë dhe pajisjet e tjera Wi-Fi. Kompletuar me tre antena 5dBi, siguron një mbulim
Marka
Kodi i produktit: wf2409e
Stoku Ne gjendje
2,500LEK
Taksa 2,500LEK

Përshkrimi i produktit

Ruteri netis WF2409E ofron shpejtësi të lartë 300 Mbps për të lidhur kompjuterët, telefonat inteligjentë, kamerat me valë dhe pajisjet e tjera Wi-Fi. Kompletuar me tre antena 5dBi, siguron një mbulim më të mirë me valë dhe ju lejon të shijoni lirinë me valë kudo rreth shtëpisë tuaj, ideale për shkarkim më të shpejtë, thirrje në internet dhe transmetim video HD

Nuk ka komente për këtë produkt.

Shkruaj një koment

Note: HTML nuk është përkthyer!
E keqe           Mirë
300Mbps Wireless N Router

300Mbps Wireless N Router

2,500LEK