Pinca Rjeti Rj45

Pinca Rjeti Rj45

0 komente 0 shitur. Mbeten vetëm 2
Pinca rrjeti  rj45 dhe adsl
Kodi i produktit: ht-315
Stoku Ne gjendje
1,200LEK
Taksa 1,200LEK

Përshkrimi i produktit

Pinca rrjeti  rj45 dhe adsl

Nuk ka komente për këtë produkt.

Shkruaj një koment

Note: HTML nuk është përkthyer!
E keqe           Mirë
Pinca Rjeti Rj45

Pinca Rjeti Rj45

1,200LEK