Paisje Rrjeti

Pamja e rrjetës:
Pamje e shpejtë

150Mbps Universal Wi-Fi Range Extender

4,800LEK

Modaliteti "Range Extender" rrit sinjalin pa tel në zonat e paarritshme ose të vështira për t'u lidh..

Pamje e shpejtë

150Mbps Wireless N NANO USB Adapter

900LEK

USB Netis WiFi 1500mbps..

Pamje e shpejtë

150Mbps Wireless N USB Adapter

2,000LEK

Pershtates USB me vale ju lejon të lidhni një kompjuter desktop ose notebook me nje rrjet me va..

Pamje e shpejtë

16‑Port Fast Ethernet Unmanaged Desktop Switch

5,300LEK

Switch D-link 16 porta 10/100Mbps..

Pamje e shpejtë

300 Mbps Multi-Mode Wi-Fi Router

2,600LEK

Wi-Fi me shpejtësi të lartë - Shpejtësia e transmetimit me valë 300 Mbps është ideale si për detyrat..

Pamje e shpejtë

300Mbps AV600 Wi-Fi Powerline Extender Starter Kit

4,500LEK

Tipo di interfaccia LAN Ethernet Fast Ethernet Velocità trasferimento Ethernet LAN ..

Pamje e shpejtë

300Mbps Wireless N Route

2,000LEK

Shpejtësia me valë 300 Mbps është ideale për transmetim HD, lojëra në internet dhe shkarkime të mëdh..

Pamje e shpejtë

300Mbps Wireless N Router

2,600LEK

Shpejtësia e transmetimit pa tel 300 Mbps, ideale si për detyrat e ndjeshme në gjerësinë e brezit, a..

Pamje e shpejtë

48-Port 10/100Mbps Rackmount Switch

15,600LEK

Switch 48 Porta 10/100Mbps Rackmount..

Pamje e shpejtë

5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch

1,350LEK

Switch 5 Porta 10/100Mbps..

Po shfaqen 1 te 10 nga 49 (5 Faqe)