Printer

Pamja e rrjetës:
Pamje e shpejtë

Epson LQ-350 Dot Matrix Printer

33,000LEK

Epson LQ-350 shumë i besueshëm ka një kohë mesatare midis dështimit prej 10,000 orësh pune dhe është..

Pamje e shpejtë

HP Color Laserjet CM2320fxi (I Përdorur)

0LEK

   Color Laserjet CM2320fxi All-in-One, Copy/Fax/Print/Scan..

Pamje e shpejtë

HP LaserJet 4250 Printer (I Përdorur)

0LEK

  LaserJet 4250n Ai përmban një rezolucion 1200x1200 dpi dhe printim të shpejtë 45 ppm. Kjo ..

Pamje e shpejtë

Samsung SCX-4521F (I Përdorur)

13,000LEK

Samsung SCX-4521F punon me një shpejtësi maksimale prej 20 faqesh në minutë me një rezolucion maksim..

Pamje e shpejtë

Samsung SCX-4300 (I Përdorur)

10,000LEK

Samsung SCX-4300 është i vogël, por i fuqishëm. Pavarësisht nga dimensionet e tij të vogla..

Pamje e shpejtë

Toshiba e-STUDIO 232 (I Përdorur)

35,000LEK

• Shpejtësia 23 kopje në minutë • Rezolucioni 600 X 600 dpi • 25-400% me hapa 1%. • Madhësi..

Pamje e shpejtë

Xerox P 3025 Multi-function WiFi Monochrome Laser Printer

19,500LEK

Metoda e printimit Laser Lloji Shumëfunksionale ..

Pamje e shpejtë

Xerox WorkCentre 7835 Multifunction Printer

60,000LEK

Xerox WorkCentre 7835 Multifunction Printer Multifunction. 1200 x 2400 dpi Rezolucion. 3 G..

Po shfaqen 1 te 8 nga 8 (1 Faqe)